بازگشت شیرین
09may
0

خلاصه فیلم:

یک زوج جوان شهرستانی چند سالی است که در تهران زندگی میکنند. روزی صاحبخانه از آنها میخواهد که بدلیل ازدواج پسرش خانه را تخلیه کنند تا پسر خودش بتواند درآن ساکن شود. با توجه به سنگین بودن اجاره ها ، این زوج دچار مشکل میشوند تا اینکه به این فکر می افتند که اگر پسر صاحبخانه از ازدواج پشیمان شود آنها میتوانند همانجا بمانند بنابراین تمام تلاش خود را میکنند که به پسر وانمود کنند ازدواج و زندگی مشترک اتفاق خوبی نیست...
توضیحات
این تله فیلم در ارتباط با مشکلات مهاجرت بی دلیل از شهرستانها به شهرها میباشد. شهرهای بزرگ مشکلات خودشان را دارند و زندگی کردن در انها کار ساده ای نیست. در این تله فیلم طنز سعی کردم با زبانی شیرین ، اصرار های بی مورد در زندگی کلان شهر ها را به نقد کشیده و مخاطب را تشویق به زندگی در شهرهای کوچکتر با امکانات کمتر اما آرامش بیشتر کنم. بازگشت شیرین که در امور استانها (کهکلویه و بویر احمد )تهیه شده بود بسیار مورد توجه قرار گرفت و امتیاز بالایی بدست آورد.
عوامل اصلی این کار عبارتند از :
این تله فیلم با فیلمنامه وکارگردانی خودم توسط فریبرز سیگارودی تصویر برداری شد و امیر حسین رستمی و شهرزاد عبدالمجید در آن ایفای نقش کردند.تهیه کنندگی این کار بر عهده حسن روستایی بود.

ویدئو

اشتراک گذاری:

نظرات

نظر شما