لطفا دور نزنیم
09may
0

خلاصه فیلم:

سیف الله خان پیرمرد هفتاد ساله ای است که هرگز ازدواج نکرده و فرزندی ندارد اما چهار برادر زاده دارد که آنها را مانند فرزندان خود دوست دارد.او دائم در سفر است.سیف الله خان برای مدتی به خانه بزرگش برمیگردد که برادرزاده ها در آن ساکن هستند. و شرط ادامه زندگی در این خانه را ازدواج نوه اش طی چند روزی که تا سفرجدیدش فرصت دارد میگذارد. اعضا خانواده به تکاپو می افتند در این فرصت کم خواستگاری برای دختر پیدا کرده و عروسی راه بیاندازند، اما عموم اشخاصی که پیدا میکنند کلاهبردارند تا اینکه به فکر یکی از کارمندان ساده شان می افتند.
توضیحات
این سریال طنز در 15 قسمت 45 دقیقه ای تولید و از شبکه 5 سیما پخش شد. کاری بسیار جذاب که در لایه های زیرین این مجموعه به نقد خانواده های پوچی که زالو وار از حیات و تلاش دیگران برای زندگی خود استفاده میکنند،پرداخته ام. آدمهای زرنگی که معمولا کلاهشان پس معرکست و زندگی مملو از استرس و درگیری دارند. کسانی که ممکن است ابزار آسایشی مثل خانه ،اتومبیل، کاسبی و غیره را داشته باشند اما هرگز طعم آرامش را نمیچشند.
عوامل اصلی این کار عبارتند از :
لطفا دور نزنیم را رضا مقصودی نوشته،امیر پروین حسینی تهیه کرده و محمد کاسبی،آناهیتا همتی،مهران رجبی،بهزاد رحیم خانی جلوی دوربین فریبرز سیگارودی ایفای نقش کردند.

ویدئو

اشتراک گذاری:

نظرات

نظر شما