روزگار خوش حبیب آقا
09may
0

خلاصه فیلم:

حبیب آقا کارمند رده بالای اداره مالیات است.او بالاخره بعد از کلی دوندگی موفق میشود وام بگیرد و جهیزیه دخترش رو بخره اما شب قبل از انتقال جهیزیه به خانه داماد دزد همه آنها را میبرد و حبیب اقا در فشار بدی قرار میگیرد و آبروی خود را در معرض خطر میبیند. مدیر یک شرکت بزرگ به او پیغام میفرستد که مالیات شرکت آنها نادیده بگیرد و در قبال اینکار مبلغی بیشتر از مبلغ مورد نیاز جهت تهیه مجدد جهیزیه را دریافت کند.حبیب آقا میپذیرد و به عمق باند نفوذ میکند اما در نهایت همه آنها را لو داده و معلوم میشود که پذیرش رشوه ظاهری بوده. او از طرف اداره مالیات مورد تشویق قرار میگیرد اما مشکل مالی او برای تهیه جهیزیه همچنان باقی میماند.
توضیحات
روزگار خوش حبیب آقا در 15 قسمت برای شبکه یک سیما تولید و در نوروز 88 پخش شد. در این سریال به مشکلات کارمندانی که در نقاط حساس هستند و مسئولیت سنگینی دارند اما با وجود مشکلات مالی شرافتمندانه زندگی میکنند پرداخته شده است.
عوامل اصلی این کار عبارتند از :
در این سریال بازیگرانی همچون: سیروس گرجستانی،سعید اقاخانی،سیروس میمینت،امیرغفارمنش،مهوش وقاری،محمود جعفری و... ایفای نقش میکنند. نویسنده سعید آقاخانی و تهیه کننده علی لدنی.

ویدئو

اشتراک گذاری:

نظرات

نظر شما