سیگنال موجود است
09may
0

خلاصه فیلم:

پسر جوانی عاشق خوانندگی و معروف شدن است اما به هر دری میزند نمیشود و دوستان دور و نزدیک از این علاقه او سو استفاده کرده و به بهانه های مختلف از او سو استفاده مالی میکنند. از طرفی پسر خاله او در یکی از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان خارج از کشور مشغول به کار است. شبکه ای که مشکلات مالی زیادی دارد. به پیشنهاد این پسرخاله به مدیر شبکه سعی میکنند جوان جویای نام را به شبکه خود کشیده و به بهانه معروف کردن از بخشی از مشکلات مالی خود را از طریق او حل کنند. ورود انها باعث بروز اتفاقاتی میشود.
توضیحات
نسخه اصلی سیگنال موجود است با زبانی بسیار شیرین به نقد سیستم و سیاستهای شبکه های ماهوار های فارسی زبان میپردازد که هیچگونه پشتوانه علمی ای نداشته و صرفا دکانی جهت کسب درآمد هستند. اینکه عرض کردم نسخه اصلی بدلیل این است که ، سیگنال موجود است آخرین سریالی است که من قبل از مهاجرتم به ترکیه و اشتغال در شبکه جم در ایران ساختم. اما به دلیل این مهاجرت از پخش آن ممانعت به عمل آمد و بالاخره بعد از دو سال با حذف صحنه های بسیار و عوض شدن تدوین ساختار دیگری شکل گرفت و از 25 قسمت تبدیل به 13 قسمت شد که شبیه فاجعه ای عظیم بود و خوشبختانه اسم بنده به عنوان کارگردان در نسخه پخش شده ار تلویزیون نیست. اما نسخه اصلی ای که کار کردم 5 قسمت ابتدایی آن در رسانه های خانگی توزیع شد.
عوامل اصلی این کار عبارتند از :
جواد رضویان،سیامک انصاری،مهران غفوریان، حامد وکیلی،لاله صبوری،امید روحانی و... میباشند.که تهیه کنندگی آن بر عهده فرخنده طینت بود.

ویدئو

اشتراک گذاری:

نظرات

نظر شما